top of page
Eu & Benelux french Law and Legal transactions turkey

Avrupa Ekibi

Diller: İngilizce, Almanca, Hollandaca, Fransızca, İtalyanca, Portekizce, İspanyolca ve Türkçe

eulegaldesk

KILIÇ ve Ortakları

Uluslararası Hukuk Bürosu 

İstanbul, Türkiye

 

KILIÇ ve Ortakları olarak, ticari bilince sahip ve müvekkil odaklı olmaktan gurur duyuyoruz. İstanbul’daki merkezimizden, Türkiye’de veya yurtdışında faaliyet gösteren Türk ve uluslararası şirketlere profesyonel hukuk danışmanlık vererek ve onları temsil ederek Ticaret hukukunun her alanında tam hizmet veren bir hukuk bürosu niteliğindeyiz.
 
Müvekkillerimiz, çok kültürlü ve çok uluslu bir yapı arz etmekle birlikte, ticaret hayatının birçok farklı sektöründe faaliyet göstermektedir. Havacılık, finans, enerji, demir, teknoloji ve telekom sektörleri bunlardan sadece birkaçıdır.
 
Ülke özelinde hizmet veren uluslararası masalarımız ve avukatlarımız büyük sektörlerdeki sınır ötesi işlemleri yönetmek konusunda oldukça etkili bilgi birikimi ve deneyime sahiptir. Ülkelerarası ve çok dilli danışmanlarımız Türkiye’deki diğer hukuk bürolarının aksine, Hollandaca, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Kazakça, Portekizce, Rusça, İspanyolca, Ukraynaca ve Türkçe dillerinde hizmet vermektedir.
 
Türkiye, ekonomik faktörleri küçülen bir dünyada büyüyen ekonomisiyle genç ve dinamik bir ülkedir. Türkiye, iş yapmak ve iş kurmak için dünyanın dört bir yanındaki birbirinden farklı uluslararası şirketlerin tercihi haline gelmiştir. Özellikle Türk şirketleri, ulaşım, dağıtım, enerji ve altyapı sektörlerinde kurumsal ve uluslararası kuruluşlarla projelerin geliştirilmesinde ve hızla gelişen özel sektör ile birlikte bankacılık, birleşme ve satın almalarda önemli rol oynamaktadır.
law and legal transactions between CIS Russia and Turkey

BDT ve Rusya Ekibi

Diller: Rusça, Ukraynaca, Özbekçe, Kazakça, Türkçe ve İngilizce

cislegaldesk
International law with Turky and latin America

Amerika Ekibi

Diller: İngilizce, Portekizce, İspanyolca ve Türkçe

americalegaldesk
International law with Turkey and uae asia  and middle east  arabic lawyer

Afrika Ekibi

Diller: Afrikanca, Arapça, Türkçe, İngilizce ve Fransızca
africalegaldesk
« Her Müvekkillimize Değer Katmak, » Av. Dr. Harun Kılıç, Kurucu Ortak

 

KILIÇ ve Ortakları Uluslararası Hukuk Bürosu İstanbul’da bulunan merkez ofisimizde faaliyet göstermektedir. Büromuz başta uluslararası ticari işlemler olmak üzere ticaret hukukunun tüm alanlarında hizmet vermektedir: Birleşme ve Devralma, Tahkim, Ticari Davalar & Müzakereler, Hukuki Risk Yönetimi, Kurumsal İşlemler vs. 

 

Çok dilli ve çok kültürlü bir yapısı olan büromuz, ticaret hukuku alanında uzun yıllar tecrübe edinmiş hukukçulardan oluşmaktadır. Ticaret ve ekonomi hukukunun her bir alanında, dünyanın çeşitli yerlerinden çok uluslu müvekkillerimizin bireysel hukuki sorunlarına çözümler üretebiliyor olmaktan gurur duymaktayız. Uluslararası hukuk büromuz, her biri dünyanın ayrı bir bölgesi ile ilgilenen çok kültürlü ve çok uluslu bir ekibi bir araya getirmektedir. Ekibimiz, ticari meseleler, birleşme ve devralmalar, uyuşmazlık çözümü ve ticari davalar alanında uzun yıllar tecrübe ve bilgi edinmiş avukatlardan oluşmaktadır. Uluslararası müvekkillerimizin ve iş ortaklarımızın her birinin ihtiyaçlarına odaklı hukuki danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

 

Dünya genelinde çeşitli kültürlerden ve farklı hukuk alanlarından olan müvekkillerle ve iş ortaklarıyla çalışmak konusunda oldukça iyi bilgi birikimine ve tecrübeye sahibiz. KILIÇ ve Ortakları’nın ayrıca hukuk profesyonellerinden oluşan global bir ağın parçası olması ve bunlarla uluslararası işbirliği içerisinde çalışması müvekkillerimizin ihtiyaçları karşısında yer ve zaman fark etmeksizin rahatlıkla hizmet verebilmemiz açısından bizi güçlü kılmaktadır. 

 

Seçtiğiniz ülke için, full ticaret kılavuzu paketimize takımlardan birini irtibatlandırın.
 
Corporate Turkish and International Lawyer
The Report - Turkey 2015. 
Legal Framework by
Dr. Harun KILIÇ for the
Oxford Business Group

 

This chapter examines the legal environment in Turkey, focusing on how changes in regulations are enabling investment across the country’s many business sectors. It also contains a viewpoint from Harun Kılıç, Partner at Kılıç and Partners.

Oxford Business Group The Report Turkey 2015
bottom of page