top of page

« Тільки краще для кожного

з наших клієнтів »

- КИЛИЧ і Партнери

 

 

КИЛИЧ і Партнери базується в Стамбулі (Туреччина) та спеціалізуєтьсяна всіх сферах корпоративного та комерційного права. Наша міжнародна команда юристів складається із представників із різних юрисдикцій із знанням декількох мов, що мають багаторічний досвід роботи в сфері комерційного права. Ми пишаємося тим, що можемо знайти індивідуальні правові рішення для наших багатонаціональних клієнтів з усього світу в будь-якій сфері комерційного права.

 

КИЛИЧ і Партнери об’єднує полікультурну і багатомовну команду, відповідальну за окремий географічний регіон. Ми фокусуємося на питаннях, що стосуються корпоративного права, злиттів і поглинань, цінних паперів, банківської справи та фінансів, антимонопольного права, ефективного вирішення спорів. Ми пропонуємо професійні юридичні послуги міжнародним клієнтам і бізнес-партнерам. У нас є великий правивий досвід і знання ведення бізнесу в різних юрисдикціях, з урахуванням особливостей національної культури і правових процесів. Сила нашої юридичної фірми полягає в наших висококваліфікованих міжнародних спеціалістах.

 

КИЛИЧ і Партнери також співпрацює з глобальною мережею правових фахівців, що ставить нас у вигідне правове становище для того, щоб допомогти нашим клієнтам, коли і де вони того потребують. КИЛИЧ і Партнери пишається тим, що ми є комерційно налаштованою і клієнто-зосередженою юридичною фірмою. Ми надаємо повний спектр юридичних послуг міжнародним і турецьким компаніям, які ведуть транскордонному діяність в Туреччинi і поза її межами. Наші міжнародні клієнти працюють в різних галузях торгівлі, в тому числі в сфері авіації, банківської справи, енергетики, сталі, технології та телекомунікації тощо.

 

Наші міжнародні юристи та правові «столи» (дески), що орієнтуютьсяна конкретку країну, мають значний досвід у сфері транскордонних трансакцій у всіх основних галузях промисловості. Вони є експертамив міжкультурному і багатомовному представництві клієнтів та завжди доступні для надання юридичних консультацій та допомоги голландською, англійською, французькою, німецькою, італійською, казахською, португальською, російською, іспанською, українською і турецькою мовами. Це відрізняє нас від багатьох інших юридичних фірм в Туреччині. 

 

 

Робочий стіл СНД

 

Робочий стіл СНД – Міжнародна Юридична група СНД

Юридична група СНД, розташована в офісі КИЛИЧ і Партнери в Стамбулі, працює вже кілька років та займається міжнародно-правовими питаннями, пов’язаними із діяльністю провідних компаній в країнах СНД, російськомовних країнах та Туреччині. Наша багатонаціональна та багатомовна команда фокусується на юридичному консультуванні компаній в таких сферах діяльності, як виробництво та розподіл енергії, комерційні контракти, транскордонні операції, корпоративне фінансування та фінансові ринки. Ми працюємо з турецькими і багатонаціональними клієнтами, у тому числі з фінансовими і корпоративними інститутами.

 

Робочий стіл СНД отримав широке визнання за свій досвід у наданні юридичних консультацій провідним компаніям з держав-членів СНД (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан і Узбекистан, у тому числі Туркменістан та Україна в якості її де-факто держав-членів) щодо їх бізнес-діяльності в Туреччині. Робочий стіл СНД також регулярно консультує турецькі компанії з правових питань, що стосуються проектів в державах-членах СНД.

 

Наша група СНД включає юристів, що отримали кваліфікацію в державах- членах СНД та мають яскравий міжнародний досвід, влючаючи значний досвід роботи з державними регуляторними органами (конкурентними відомствами) в СНД і Туреччині. Все це дозволяє нам зрозуміти національні особливості ведення бізнесу в країнах СНД і надавати нашим клієнтам професійні юридичні послуги на високому рівні. Ми активно співпрацюємо з надійною мережою місцевих юридичних фірм, які володіють відмінною репутацією в регіоні СНД.

 

law and legal transactions between CIS Russia and Turkey

Робочий стіл СНД

Мови: Російська, Український, Казахський, Турецька, Англійська, Німецька

cislegaldesk
CIS Russian and turkish legal issues blog

Ваші контактні дані були успішно відправлено

Наші основні напрями діяльності

 

Арбітраж

Вирішення комерційних спорів та переговори Юридичні висновки і аналіз

Управління юридичними ризиками

Практика корпоративного права та транзакцій :

Банківське право та Фінанси

Ринки капіталу

Комерційні контракти

Антимонопольне право

Енергетика та проекти

Інвестиції

Міжнародна торгівля

Інтелектуальна власність

Злиття та поглинання

Приватизація | ППП

Проектне фінансування

Публічні компанії і фінансування

Нерухомість

Реструктуризація та банкрутство 

Галузеві групи

 

Енергетика та інфраструктура

Фінансові та банківські установи

Нерухомість і будівництво

Інформаційні технології та телекомунікації

Електронний бізнес

Страхування Авіація і логістика

Фармацевтика і здоров’я

Спорт, медіа і розваги 

bottom of page