Rusya Pazarında İş Yapmanın Püf Noktaları

Rusya ve Türkiye arasındaki ekonomik ilişkilerin gelişmesiyle birlikte, iki ülke vatandaşları karşılıklı olarak birçok sektörde yatırım yapmaya başladı. Zaman zaman hukuki problemlerle karşılaşan yatırımcıların sorunlarını, Av. Dr. Harun Kılıç ile Rusya Sesi için özel röpörtaj.

Türkiye pazarında faaliyet gösteren Rus işadamları, tıpkı Rusya ile çalışan Türk girişimciler gibi sıklıkla hukuki sorunlarla karşılaşıyor. Çoğu sıkıntı, hukuki risklerin analiz edilmemesinden kaynaklanıyor.

Avukat Dr. Harun Kılıç, muhabirimiz Olga Haldız’a Rus ve Türk işadamlarının maddi kayıplarını azaltmanın yöntemlerini, her iki ülkede iş yapan girişimcilerin faaliyetlerini kolaylaştırmak için hukuk uzmanlarının hazırlayıp Karma Ekonomik Komisyonuna sunduğu önerileri anlattı.

Röpörtajı dinle: http://www.rsfmradio.com/2012_10_03/rusya-pazarinda-is-yapmanin-puf-noktalari/

#voiceofrussia #turkishbusiness #turkey #investmentpolicy #crossbordertransactionsrussianbusiness #crossbordertransactions #energymarketturkey #euantitrustrules #eucompetitionlawyerteam #eustates #dutchcompetitionlawregulation #disputeresolution #implicationsforbusiness #iberiancountries #howtoinvestinrussia #governofederal #germany #independence #fditurkey #intellectualproperty #internetlaw #litigation #liabilityofpublicdisclosure #6563sayılıelektronikticaretin #antidumpinginvestigation #bancocentral #calculationoffines #uzbekistan #turkishpartnership #ukraineassociationagreement #violationofpersonalrights #wto #worldtrade #switzerland #botaş #buyout

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.

Address:

Kanyon Office Building Floor. 6
Buyukdere Avenue. No. 185
Levent 34394 İstanbul  | Turkey

 

TEL: +90 212 277 41 11

FAX: +90 212 340 76 01

Kilic & Partners Map.png
  • Facebook Clean
  • Twitter Clean
German & Turkish Chamber of Commerce

    ® KILIÇ & Partners. All Rights reserved